21.11.2017, 06:08
Головна » 2015 » Грудень » 30 » Визначено переможців конкурсу
Визначено переможців конкурсу

25 грудня у центральному холі міської бібліотеки ім. Л. Толстого відбулась святкова церемонія відкриття виставки-конкурсу новорічно-різдвяних композицій "Збережемо зелену красуню" та нагородження її переможців. У заході взяли участь головний лісничий Державного підприємства "Шосткинський лісгосп" П.С. Балабон, інженер лісових культур С.М. Мороз,  завідуючий відділом культури І.М. Фатун, директор бібліотеки О.І. Євтушенко, директор міської станції юних натуралістів С.В. Корнієнко. Учасників виставки привітали з її відкриттям, а переможцям вручили почесні грамоти управління освіти, дипломи станції юних натуралістів та солодкі призи від народного депутата України І.Ф. Молотка та підприємства "Шостинський лісгосп".

Метою даного заходу було визначено екологічний підхід та альтернатива традиційному використанню цільних хвойних дерев для новорічно-різдвяних свят.

Прекрасні новорічні композиції та різдвяні вінки виконані учнями шкіл та вихованцями позашкільних закладів стали підтвердженням тому, що можна прикрашати свої оселі до свят не використовуючи традиційних зелених хвойних красунь, а зберегти їх у природному середовищі.

Тож, переможцями виставки в номінації "Настільна стилізована новорічна композиція" визнані:

1 місце – учениця 3-Б класу ШСШ№13 Мельник Меланія;

2 місце – учениця 4-Б класу ШЗШ№4 Ханжа Софія;

2 місце – вихованка гуртка "Юні знавці лікарських рослин" станції юних натуралістів Остапенко Юлія;

3 місце – вихованець гуртка "Фітодизайн" КДЮТ "Орлятко" Радченко Владислав;

 3 місце – учениця 5-Б класу НВК: ліцей Акапян Неллі.

 

В номінації "Настінна композиція "Різдвяний вінок":

1 місце – вихованка гуртка "Юні знавці лікарських рослин" станції юних натуралістів Кохановська Ірина;

2 місце – учениця 6-А класу ШЗШ№8 Єрьоменко Анастасія;

2 місце – учениця 5-а класу гімназії Ямко Анастасія;

3 місце – вихованка  гуртка "Фітодизайн" КДЮТ "Орлятко" Зіборєва Валерія;

3 місце – учень 5-А класу НВК: ліцей Кисліцин Владислав;

3 місце – учениця 5-А класу ШСШ№1  Рябикіна Дарина.

 

В номінації "Новорічна казка":

1 місце – учениця 2 класу НВК:ЗОШ №9-ДНЗ Моісеєнко Софія;

2 місце – учениця 10-А класу гімназії Євдокименко Дарія;

2 місце – вихованка гуртка "Моделювання іграшок-сувенірів" станції юних техніків Гринченко Аліна;

3 місце – учнівський колектив 10 класу школи-інтернату;

3 місце – колективна робота вихованців гуртка "Екологічна біохімія"  станції юних натуралістів;

3 місце – ученик 6-А класу ШЗШ№4 Комов Максим.

Кріс того, журі відмітило дипломами та солодкими призами 23 учасника за оригінальне виконання робіт:

  • ученицю 3-Б класу НКВ:ліцею Костюченко Аліну;
  • ученицю 6-В класу НВК:ліцею Лагоду Єлизавету;
  • колективні роботу учнів 11 класу ШЗШ№12;
  • колективну роботу учнів 2 класу школи-інтернату;
  • учня 2 класу НВК:ЗОШ №6-ДНЗ Колева Олександра;
  • колективну роботу учнів 3-А класу ШСШ№1;
  • колективну роботу учнів 5 класу школи-інтернату;
  • учня 2-В класу ШСШ№13 Леонтенка Івана;
  • учня 3-В класу ШСШ№13 Лещенка Павла;
  • учня 3-В класу ШСШ№13 Пакало Захара;
  • ученицю 3-В класу ШСШ№13 Босікову Анастасію;
  • вихованку гуртка "Народна творчість" КДЮТ "Орлятко" Побойну Дарію;
  • колективну роботу учнів 4-А класу ШСШ№!;
  • ученицю 3 класу НВК:ЗОШ №6-ДНЗ Артамонову Дарину;
  • вихованців гуртка КДЮТ "Орлятко" Воловік Аліну, Воловік Сніжану;
  • учня 1-А класу ШСШ№13 Вітоху Дмитра;
  • ученицю 3 класу НВК:ЗОШ №6-ДНЗ Шепель Анастасію;
  • ученицю 4 класу школи-інтернат Коваленку Яну;
  • вихованця гуртка "Знавці рослин" станції юних натуралістів Товстуху Олексія;
  • колективну роботу 1-А класу ШЗШ№5;
  • вихованця гуртка "Знавці рослин" станції юних натуралістів Підгурського Ярослава.

 

Категорія: Новина | Переглядів: 637 | Дата: Рейтинг: 5.0/5| Оцінили: 5
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: