23.9.2017, 00:29
Головна » 2015 » Травень » 4 » Визначено переможців акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"
Визначено переможців акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

На виконання наказу управління освіти від 20.04.15 р. № 88-ОД "Про проведення міського етапу Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках", з метою формування екологічної свідомості дітей та учнівської молоді, активізації лісівничо-просвітницької діяльності учнівства з 23 по 24 квітня 2015 року був проведений міський етап вищезазначеної акції у двох номінаціях: «Кращий дитячий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина і ліс».

На міський етап було представлено 37 дитячих малюнків учнів 1-4 класів з 12 загальноосвітніх навчальних закладів, міської станції юних натуралістів. У написанні твору взяли участь 34 учні 5-8 класів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів.

Переважна більшість представлених малюнків та творів відповідала вимогам положення й умовам проведення конкурсів.

 

Жюрі визнало переможцями міського етапу акції у номінації «Кращий малюнок»:

Кролевецьку Анастасію, ученицю 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 (1 місце);
Барашкову Аліну, ученицю 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12;
Літкевич Софію, ученицю 4-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 (2 місце);
Гурченко Єлизавету, ученицю 4-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 (3 місце);
Бадрака Івана, учня навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей (3 місце); − Гречаниченко Анастасію, ученицю 1-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (3 місце).

У номінації «Кращий твір»:
Маслова Миколу, учня 5-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7(1 місце);
Парнет Анастасію, ученицю 7-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 (2 місце);
Куща Владислава, учня 6-Г класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (2 місце);
Ладинську Поліну, ученицю 6-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 (3 місце);
Гуйвана Владислава, учня 8-А класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей (3 місце);
Осипенко Катерину, ученицю 8-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (3 місце).

 

Відзначити дипломом управління освіти за оригінальне виконання малюнку:
Линько Діану, ученицю 4-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;
Курганського Едуарда, учня 4-В класу спеціалізованої школи І ст. №13;
Заярну Анастасію, ученицю 4 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ;
Петренко Анастасію, ученицю 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8;
Бабич Емілію, ученицю 2-В класу спеціалізованої школи І ст. №13;
Акопян Неллю, ученицю 4-Б класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
Сотник Марину, ученицю 4-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1;
Казановську Софію, ученицю 2-В класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
Маньковську Аліну, ученицю 2-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7;
Вербицького Дениса, учня 3-В класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
Якименка Владислава, учня 4-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5.

 

 

Відзначити дипломом управління освіти за оригінальне написання твору:
Степанову Вікторію, ученицю 7-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;
Курача Владислава, учня 7-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1;
Княгницьку Катерину, ученицю 7-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8;
Ларіну Альону, ученицю 8-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7;
Ковбасу Ганну, ученицю 7-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5;
Сухоручко Марію, ученицю 8 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ;
Брову Оксану, ученицю 5-А класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
П’ятницю Марину, ученицю 7 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ;
Лях Владиславу, ученицю 5-В класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
Андрущенко Олександру, ученицю 7-Б класу гімназії.

Направити для участі в обласному етапі Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» роботи переможців міського етапу:
Кролевецької Анастасії, учениці 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 в номінації «Кращий малюнок»;
Маслова Миколи, учня 5-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 в номінації «Кращий твір».

 

Переможців конкурсу було нагороджено грамотами і грошовими преміями представниками Шосткинського ДержЛісГоспу в актовій залі станції юних натуралістів. На церемонії нагородження були присутні батьки школярів.

 

Категорія: Новина | Переглядів: 408 | Дата: Рейтинг: 5.0/5| Оцінили: 3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: