![](/_nw/1/s65267190.jpg)
Станція юних натуралістів 3 вересня на День міста презентувала свої творчі здобутки та результати копіткої праці на навчально-дослідній земельній ділянці. На Садовому бульварі юннати розгорнули виставку експозицій «Зелене містечко» та «Міні-зоопарк» , на яких експонувались композиції з живих квітів, садивний матеріал екзотичних рослин відкритого ґрунту, кімнатно-декоративні та лікарські рослини, овочева продукція. Окремо було представлено декоративних тварин, які до речі можна було придбати. Маленьку аудиторію свята приваблювали хвилясті папуги, декоративні кролики, шиншили, черепахи, піщанки полуденні тощо.
![](/_nw/1/s42812104.jpg)
Крім того, o 17.00 було розгорнуто виставку композицій «Зелене містечко» в міському парку «Свобода».
|