24.9.2017, 07:12
Головна » 2016 » Травень » 3 » Підсумки акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"
Підсумки акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

З метою формування екологічної свідомості дітей та учнівської молоді, активізації лісівничо-просвітницької діяльності учнівства з 18 по 20 квітня 2016 року був проведений міський етап вищезазначеної акції у двох номінаціях: «Кращий дитячий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина і ліс».

На міський етап було представлено 32 дитячих малюнка учнів 1-4 класів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів, міської станції юних натуралістів, станції юних техніків. У написанні твору взяли участь 40 учнів 5-8 класів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів, міської станції юних натуралістів.

Переважна більшість представлених малюнків та творів відповідала вимогам положення й умовам проведення конкурсів.

Керуючись Положенням щодо проведення акції, на підставі рішення журі (протоколи № 1 від 20.04.2016 р. та №2 від 21.04.2016 р.):

 

Визнати переможцями міського етапу акції у номінації «Кращий малюнок»:

  • Синьову Анну,  ученицю 4 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ (1 місце);
  • Вербицького Дениса, учня 4-В класу навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей (2 місце);
  • Захарченко Вікторію, ученицю 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (2 місце);
  • Ступак Дар’ю, ученицю 2 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (3 місце);
  • Светюху Вікторію, ученицю 1-Г класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (3 місце).
  • Кролевецьку Анастасію, ученицю 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 (3 місце).

 

Визнати переможцями міського етапу акції у номінації «Кращий твір»:

  • Алісову Марію, ученицю 8-А класу НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей (1 місце);
  • Шеремет Вікторію, ученицю 7 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ (2 місце);
  • Тимошенка Олега, учня 8-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (2 місце);
  • Куща Владислава, учня 7-Г класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (3 місце);
  • Савінову Юлію, ученицю 7-В класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 (3 місце);
  • Федоренко Марію, ученицю 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (3 місце).

 

Відзначити дипломом управління освіти за оригінальне виконання малюнка:

  • Пату Маргариту, вихованку станції юних техніків;
  • Захарченко Іллю, учня 1-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7;
  • Колесник Вікторію, ученицю 3 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12;
  • Матлай Анну-Марію, ученицю 3 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ;
  • Гарнагу Орину, ученицю 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;
  • Савельєву Марію, ученицю 3-А класу НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
  • Маньковську Аліну, ученицю 3-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7.

 

Відзначити дипломом управління освіти за оригінальне написання твору:

  • Сергійко Дар’ю, ученицю 6-А класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7;
  • Бакаєву Катерину, ученицю 6-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8;
  • Дорошенко Марію, ученицю 7-В класу НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей;
  • Курача Владислава, учня 8-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1.

 

Направити для участі в обласному етапі Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» роботи переможців міського етапу:

  • Синьової Анни, учениці 4 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ в номінації «Кращий малюнок»;
  • Алісової Марії, учениці 8-А класу НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей в номінації «Кращий твір».

 

 

Категорія: Новина | Переглядів: 489 | Дата: Рейтинг: 5.0/5| Оцінили: 3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: