26.4.2017, 08:09
Сторінка 1 з 11
Форум » Розділ допомоги рослинам » Допомога кімнатним рослинам » Пропадає лимон вдома (Як врятувати помираюче деревце?Будь-ласка допоможіть порадою)
Пропадає лимон вдома
Собщений: 1
Наград: 2
Замечания : 0%
# 1 03:00
Добрий день! Завжди хотів мати плодоносний лимон, і ось восени десь наприкінці вересня такі вдалося його купити, продавці сказали, що пересаджувати не треба, земля свіжа, горщик сказали поміняти, коли коріння знизу полізуть. Все було добре, я його поливав не дуже часто і лише після того як вся земля в горщику просохне, обприскував декілька разів на день, і користувався добривом AGRECOL для цитрусових. Спочатку опало листя, я відрізав верхівку, але потім почало сохнути стебло. Листя начебто починали відростати і знову засихали. Стоїть на підвіконні, але взимку температура була вищою, ніж треба градусів 20.

Я все сфотографував, може  хто-небудь допоможе мені дізнатися, що відбувається з лимоном і щеплений він? Дуже прошу, порадьте що-небудь, щоб врятувати лимон. Заздалегідь дякую.

Прикрепления: 4889989.jpg(227Kb) · 9296068.jpg(135Kb)
Собщений: 12
Наград: 0
Замечания : 0%
# 2 03:05
Зніміть з опори, вкоротіть гілки, зніміть плід, забудьте про підживлення. Можна зверху накрити прозорим ковпаком.
Форум » Розділ допомоги рослинам » Допомога кімнатним рослинам » Пропадає лимон вдома (Як врятувати помираюче деревце?Будь-ласка допоможіть порадою)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:
Яндекс.Метрика